Inne 

Ile kosztuje wynajem mobilnego baru na wesele?

Mobilne bary z profesjonalną obsługą gości to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego podawania napojów alkoholowych. Cieszą się one coraz większą popularnością, dlatego warto się zastanowić nad tym: jaki jest koszt wynajmu takiego mobilnego baru na przyjęcie weselne?

Czym jest mobilny bar?

Jak wspomniano powyżej, mobilny bar stanowi oryginalne urozmaicenie przyjęcia weselnego. Co istotne, goście mogą liczyć nie tylko na podanie różnorodnych napojów zawierających alkohol, ale również na bardzo atrakcyjny i widowiskowy serwis. Zazwyczaj takie mobilne bary są obsługiwane przez barmanów, dla których praca jest prawdziwą pasją. Oferują oni zatem swoiste show.

Jaka jest jego cena?

Ceny tego typu usług są bardzo zróżnicowane i zazwyczaj mieszczą się w przedziale od 1200 do 5000 zł. Na wynajem mobilnego baru na wesele i jego koszt wpływa kilka czynników, w tym:
1. koszt pracy barmana
2. wyposażenie mobilnego baru
3. asortyment, rodzaje alkoholi i dodatków.
Cena usługi zależy od wiedzy i doświadczenia barmana. W przypadku większości podpisanych umów w grę wchodzi całonocny wynajem mobilnego baru na wesele. Ponadto, na koszt wpływa wygląd mobilnego baru, w tym: rodzaj obicia wykonanego ze skóry i drewna oraz jakość elementów wykończeniowych. Ponadto, cena zależy od tego czy bar zapewnia profesjonalne szkło koktajlowe i słomki, lód w kostkach, lód kruszony, alkohol, w tym: rum, gin, wódkę, prosecco oraz dodatki w postaci kolorowych smakowych syropów czy suszonych owoców do dekoracji. Na ostateczną cenę usługi wpływa również liczba weselnych gości oraz lokalizacja. Jeżeli dany barman będzie zmuszony pokonać większą odległość, koszt jego usługi z pewnością będzie dużo wyższy niż w przypadku oferty pochodzącej z lokalnego rynku.

Czy sa oferty dodatkowe?

Wynajem mobilnego baru na wesele może wiązać się z dodatkowymi atrakcjami. Z uwagi na to, że tego typu bary prowadzone są przez profesjonalnych barmanów, zazwyczaj oferują oni dodatkowo płatne pokazy barmańskie lub bary lodowe. Koszt tego typu usług waha się od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Pozostałe posty