Marka 

Volkswagen Golf 8 generacji- nowoczesne rozwiązania i najlepsza jakość

Volkswagen to marka, która kojarzy się z tradycją, ale i renomą. Na rynku dostępna jest już od lat 40 tych XX wieku. Od tego czasu popularność marki sukcesywnie rośnie. Są to ulubione samochody Niemców, ale i w Polsce także kierowcy często na nie stawiają. Jednym z najpopularniejszych modeli jest Volkswagen Golf, który już doczekał się 8 generacji. Jego premiera będzie mieć miejsce 2019 roku.

Elektryfikacja układów- dążenie do doskonałości

Warto zauważyć, że inżynierowie tworząc Volkswagena Golfa 8 generacji zastosowali technologię mild hybrid. Zatem samochód będzie spełniał oczekiwania osób wybierających rozwiązania ekologiczne, gdyż elektryfikowany układ połączony jest z klasycznym silnikiem. spalinowym. Zatem Volkswagen Golf skłania się w stronę hybryd. Silnik spalinowy połączony jest z silnikiem elektrycznym o napięciu 48 V. Takie rozwiązanie sprawia, że można znacznie zaoszczędzić. Na 100 km spali się o 0,3 litra paliwa mniej. Energia jest także gromadzona podczas hamowania, dzięki procesowi rekuperacji.

W oczekiwaniu na premiere

Marka Volkswagen powoli dawkuje informacje, choć wielu miłośników Golfów nie może już się doczekać premiery. Inżynierowie podkreślają, że samochód będzie odbiegał swoim wyglądem od obecnie znanych nam modeli. Wnętrze ma być bardzo przestronne i nowoczesne. Co ciekawe w aucie zostaną zastosowane ultra nowoczesne rozwiązania. Samochód na podstawie naszego palca rozpozna kierowcę i puści naszą ulubioną stację radiową, czy też ustawi temperaturę.
Oczywiście na taki model będą mogli pozwolić sobie tylko nieliczni, gdyż cena może okazać się zawrotna.

Pozostałe posty