Wiadomości 

Volkswagen Golf – najwyższa jakość w przystępnej cenie

Volkswagen Golf jest samochodem, który pokochali Polacy. Niska cena, tania eksploatacja sprawiają, że wiele osób wybiera taki pojazd. Nawet jeżeli nie dysponuje się dużymi nakładami finansowymi, można zdecydować się na model używany.

Volkswagen Golf – bo wybór samochodu jest ważny

Golf często kojarzony jest z samochodami młodych osób. Jednak dotyczy to zazwyczaj modeli z początku lat 90 tych. Volkswagen Golf to także świetny samochód dla rodzin z dziećmi, wystarczy tylko wybrać wersję Kombi. Taki samochód dedykowany jest dla osób, które szukają prostoty, ale równocześnie zależy im, aby pojazd mało palił i był niezawodny. Nawet jeżeli golf wymaga serwisowania, to części do niego są tanie i łatwo dostępne, również mechanicy mają duże doświadczenie w naprawach takich modeli. Kierowcy chwalą golfy za płynną pracę oraz doskonałe prowadzenie.

Volkswagen Golf 5 – czy warto go wybrać?

Volkswagen Golf 5 jest samochodem, który stylistycznie niespecjalnie odbiega od wcześniejszych generacji. Oczywiście drobne detale można zauważyć. Na pewno ten model jest bardziej przestronny. Szczególnie mogą to zauważyć pasażerowie siedzący z tyłu, gdyż płyta podłogowa jest większa o około 7 cm. Podstawowe wersje są oczywiście tańsze, ale nie mają nawet klimatyzacji czy systemu audio, stąd przy zakupie warto mimo wszystko dopłacić, choćby za klimatyzację, która jest niezbędna szczególnie latem. Dostępne są modele 3 drzwiowe oraz 5 drzwiowe, a także jetty. Przy wyborze golfa 5 warto postawić na kultową już wersję 1.9 tdi, bądź 2.0 tdi.

Pozostałe posty